א-ה 8:00-18:00, ו 8:00-14:00
  050-4410732
    

סוכנות ראשון לציון ר.א

ייעוץ ותכנון מערכות מיזוג אוויר מול אדריכלים, מעצבי פנים וקבלני בנייה

 

כבר יותר מ- 25 שנים שרשת ענק המזגנים נמנית על המובילות בענף המיזוג הישראלי ומשרתת לקוחות פרטיים ועסקיים מכל המגזרים ומכל רחבי הארץ. בתוך כך, אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם קבלני בנייה, אדריכלים ומעצבי פנים, המעוניינים להעניק ללקוחותיהם את הפתרונות האיכותיים והמשתלמים ביותר. ביכולתנו לספק ליווי מקיף לאנשי המקצוע עוד משלבי התכנון הראשוניים ועד לאחר ההתקנה, כולל ייעוץ מקצועי לעמידה בדרישות הלקוח ובתקציב נתון, וביצוע כלל העבודות הנדרשות באתר עצמו.

 

ליווי מקצועי מאלף ועד תו

 

היועצים המקצועיים של רשת ענק המזגנים מלווים את הלקוח בכל שלבי התכנון, הקנייה וההתקנה, וממשיכים לשרת אותו נאמנה גם לאחר הרכישה. לאורך השנים רכשנו ידע רב ומעמיק בתכנון מערכות המיזוג, התאמת המערכות האופטימאליות לתוכניות, מציאת פתרונות יצירתיים העולים בקנה אחד עם דרישות הלקוח, וכן ביצוע פרויקטים מורכבים. זאת, בין אם מדובר בתכנון וביצוע של מערכות VRF, מערכות מיזוג מיני מרכזיות או מזגנים עיליים, כאשר כל מוצרינו מותקנים על ידי צוותים מיומנים באחריות של 5 שנים. בתוך כך, אנו אמונים על ביצוען של עבודות הגבס הנדרשות לצורך התקנת מערכת המיזוג, בתיאום מלא ובמקביל לעבודתם של הטכנאים. על כן, אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים העובדים עימנו מסוגלים להציע ללקוחותיהם פתרון מושלם ואיכותי במחיר נוח ואטרקטיבי, ובידיעה כי יש להם כתובת לפנייה בכל שאלה ובעיה.

 

שירות איכותי לבעלי המקצוע

 

אנו בענק המזגנים מכירים היטב את הצרכים, הדרישות והאילוצים עימם מתמודדים אנשי המקצוע בתחום השיפוץ והבנייה. אנו מודעים למורכבות הפרויקט על שלביו השונים ולחשיבותם של פתרונות מותאמים במדויק לתוכניות ולתנאים באתר. זאת כמובן, לצד שמירה קפדנית על לוחות הזמנים שאליהם התחייבנו, על מנת שבעל המקצוע יוכל להתקדם בשלבי הבנייה בהתאם לתכנון המקורי וללא חריגות והפתעות מיותרות. השירות האדיב והזמין שאנו מעניקים מקנה ראש שקט בכל הקשור למערכות מיזוג האוויר, בעוד יועצינו עומדים תמיד לרשות האדריכל, הקבלן או מעצב הפנים בכל בעיה, סוגיה או התלבטות העשויות להתעורר במהלך הפרויקט. 
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים